БГ Репортер
ЗА ЖЕНАТА

20 години по-късно: Дичо проговори за D2

D2 и китаристът Дичо заедно с Димитър Кърнев най-накрая разкриха в ефира на Нова телевизия какви са причините, довели до разпадането на групата преди години, пише „България Днес“.

По думите на Дичо с времето той постепенно се е дистанцирал от бандата заради ангажиментите си в киното. В същото време смъртта на бащата на Кърнев – човекът, който е поддържал сплотеността в групата – допълнително е разклатила отношенията между членовете.

„Просто си събрах багажа и си тръгнах“, спомня си певецът за момента на раздялата. След това той подписва договор с други продуценти, което на практика затваря вратата към бившата формация.

Днес обаче двамата отново работят заедно и подготвят нов албум на D2.

Подобни

Поли Генова за депресията: Имаше дни, в които не исках да стана от леглото

admin

Светлосинята рокля е най-търсената рокля за лято 2026

admin

Какво да правим с изостаналите яйца от великденската трапеза?

admin