
17-годишно момче, полетяло от същата сграда, е в реанимацията на „Пирогов“ и лекарите все още се борят за живота му.
Младежите от компанията, събрала се в дома на студента, месец по-рано са си поръчали наркотици по интернет, съобщиха още от полицията. Днес в училищата, в които двамата са учили, влизат психолози, които да разговарят със съучениците им.
„Бих казал, че не са били отлични ученици, но с едно нормално поведение и отношение към образователния процес, може би в тази посока е обобщаващата характеристика. За момичето, което загуби живота си, дори има информация, че е участвала в театралната трупа на училището“, коментира Ивайло Златанов, началник на РУО-Благоевград.
